Нил Армстронг: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отстрането уредувањето на 77.29.175.171 (разговор), вратено на последната верзија на KasparBot)
сНема опис на уредувањето
 
{{Ризница|Neil Armstrong}}
{{САД-био-никулец}}
{{Никулец за биографија}}
{{Луѓе што стапнале на Месечината}}
 
{{Нормативна контрола}}