Разговор со корисник:Fisuaq: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Fisuaq на Разговор со корисник:Abilation: Автоматски преместена страницата при преименување...
с (Бот: Добредојдe)
 
с (Stryn ја премести страницата Разговор со корисник:Fisuaq на Разговор со корисник:Abilation: Автоматски преместена страницата при преименување...)
106

уредувања