Fisuaq

Членува од 23 јуни 2009
Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
Stryn ја премести страницата Корисник:Fisuaq на Корисник:Abilation: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „[[Special:Cent...
с (Бот: Нов корисник)
 
с (Stryn ја премести страницата Корисник:Fisuaq на Корисник:Abilation: Автоматски преместена страницата при преименување на корисникот „[[Special:Cent...)
106

уредувања