Разлика помеѓу преработките на „Џанлука Брамбила“

нема опис на уредувањето
:'''[[Вуелта а Еспања]]'''
::1 индивидуална етапа ([[Вуелта а Еспања 2016|2016]])
| updated = 1429 јануари 2017
}}
 
: 8. [[Тре Вали Варезине]]
: 10. Краен пласман [[Трка околу Оман]]
;2017
: 8. [[Голема океанска друмска трка „Кедел Еванс“ 2017|Голема океанска друмска трка „Кедел Еванс“]]
{{Palmares end}}