Разлика помеѓу преработките на „Лилјана Тодорова“

с
додадена Категорија:Македонски филолози користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{Инфокутија за личност |име=Лилјана Тодорова |портрет= |px=170px |опис= |роден-дата= {{род...)
 
с (додадена Категорија:Македонски филолози користејќи го HotCat)
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Македонски филолози]]