Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бугарија-гео-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
с
| pix = 35
| subject =
| qualifier = [[географија на Бугарија|место]] во [[Бугарија]]
| category = Географски никулци за Бугарија
| tempsort =
| name = Шаблон:Бугарија-гео-никулец
}}<noinclude>
 
[[Категорија:Шаблони за Бугарија|μ]]
== Поврзано ==
* {{шв|ПМ-гео-никулец}} — за никулци за Пиринска Македонија
 
[[Категорија:Шаблони за Бугарија|μ§]]
</noinclude>