Разлика помеѓу преработките на „Доналд Трамп“

Одземени 33 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
|image = Donald Trump President-elect portrait.jpg
|succeeding = [[Барак Обама]]
|vicepresident = [[Мајк Пенс]] {{small|(новоизбран)}}
|signature = Donald Trump Signature.svg
|signature_alt = Donald J Trump stylized autograph, in ink