Разлика помеѓу преработките на „Бабушница“

Додадени 14 бајти ,  пред 4 години
нема опис на уредувањето
с
| subdivision_name = {{flag|Serbia}}
| subdivision_type1 = [[Subdivisions of Serbia|Region]]
| subdivision_name1 = [[SouthernЈужен andи EasternИсточна SerbiaСрбија]]
| subdivision_type2 = [[Districts of Serbia|District]]
| subdivision_name2 = [[Пиротски округ|Пирот]]
13.022

уредувања