Тел Авив: Разлика помеѓу преработките

Одземени 68 бајти ,  пред 5 години
с
Отстрането уредувањето на Elhegamohamed (разговор), вратено на последната верзија на CommonsDelinker
[непроверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на Elhegamohamed (разговор), вратено на последната верзија на CommonsDelinker)
[[File:Channel2 - Tel Aviv.webm|thumb|right|300px|thumbtime=00:03]]
{{Инфокутија за град
| тип = Град