Разлика помеѓу преработките на „Жан Кокто“

Додаден 61 бајт ,  пред 4 години
основно подредување
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(основно подредување)
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Кокто, Жан}}
[[Категорија:Француски писатели]]
[[Категорија:Француски режисери]]