КК Лирија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 114 бајти ,  пред 5 години
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Македонски кошаркарски клубови|Л]]
[[Категорија:Кошаркарски клубови од Скопје|Л]]
[[Категорија:Престаноци во 2014 година во Република Македонија]]