Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

нема опис на уредувањето
с (Отстрането уредувањето на 118.165.16.141 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
[[Категорија:ФК Вардар]]
[[Категорија:ФК Работнички (Скопје)]]
[[Категорија:Македонска архитектура од 2011 година]]