Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 2017 година“

с
нов подреден клуч за Категорија:Починати по години: „2017“ користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{deathyr|201|7}} {{Commons cat|2017 deaths}} 1934)
 
с (нов подреден клуч за Категорија:Починати по години: „2017“ користејќи го HotCat)
{{Commons cat|2017 deaths}}
 
[[Категорија:Починати по години|19342017]]
12

уредувања