Разлика помеѓу преработките на „Интермарше-Ванти-Жобер Материо“

нема опис на уредувањето
 
== Состав на екипата ==
=== 2016 ===
 
Велосипедисти во рамки на екипата се следниве:
 
{{Cycling squad rider|name=[[Михаел Шер]]|nat=ШВА|birthdate={{birth date and age2|df=yes|2016|1|1|1986|9|29}}}}
{{Cycling squad end}}
 
=== 2017 ===
 
{{Cycling race/teamroster|Q28024887}}
 
== Надворешни врски ==