Категорија:Воени спортови: Разлика помеѓу преработките

с
отстранета Категорија:Спортови по тип; додадена Категорија:Спортови користејќи го HotCat
(Создадена страница со: {{Катпов}} {{рв|Military sports}} Спортови Категорија:Воена култура|Спо...)
 
с (отстранета Категорија:Спортови по тип; додадена Категорија:Спортови користејќи го HotCat)
[[Категорија:Војска|Спортови]]
[[Категорија:Воена култура|Спортови]]
[[Категорија:Спортови по тип]]