Категорија:Носители на Орденот на пријателството меѓу народите: Разлика помеѓу преработките

с
Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Добитници на Орденот на дружбата на народите на [[Категорија:Добитници на Орденот на пријате...
(Создадена страница со: {{Катпов|Орден на дружбата на народите}} {{рв|Recipients of the Order of Friendship of Peoples‎}} Категори...)
 
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Категорија:Добитници на Орденот на дружбата на народите на [[Категорија:Добитници на Орденот на пријате...)