Отвори го главното мени

Промени

Додадени 2 бајти ,  пред 2 години
с
== Поврзано ==
{{Портал|Земјоделство}}
*[[Жетварски обичаипразник|Жетварски обичаи и празници]]
*[[Жнеалка]]
*[[Вршење]]