Бијељина: Разлика помеѓу преработките

Додадени 63 бајти ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|subdivision_type2 =
|subdivision_name2 =
|timezone=[[Centralсредноевропско European Timeвреме|CET]]
|utc_offset=+1
|timezone_DST = [[Centralсредноевропско Europeanлетно Summer Timeвреме|CEST]]
|utc_offset_DST = +2
|unit_pref=
|map_caption = Местоположба на Биелина.
|latNS=N
|longEW=E
|image_caption =
|population_as_of=
|native_name = ''Бијељина'' / ''Bijeljina''
|official_name = Биелина
|other_name =