Македонски Авиотранспорт: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
** [[Виена]] ([[Аеродром Виена]])
* {{GER}}
** [[Берлин]] ([[Аеродром Берлин ШонефелдШенефелд]])
** [[Диселдорф]] ([[Аеродром Диселдорф]])
** [[Хамбург]] ([[Аеродром Хамбург]])