Аеродром Хановер: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 5 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
сНема опис на уредувањето
|below =
 
|list1 = [[Аеродром Хамбург]] {{·}} [[Аеродром ДизелдорфДиселдорф]] {{·}} [[Аеродром Франкфурт]] {{·}} [[Аеродром Берлин Шонефелд]] {{·}} [[Аеродром Келн/Бон]] {{·}} [[Аеродром Минхен]] {{·}} [[Аеродром Штутгарт]] {{·}} [[Аеродром Берлин Тегел]] {{·}} [[Аеродром Нирнберг]] {{·}} [[Аеродром Хановер]] {{·}} [[Аеродром Дортмунд]] {{·}} [[Аеродром Бремен]]
}}