Разлика помеѓу преработките на „Милунка Савиќ“

Додадени 239 бајти ,  пред 3 години
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Савиќ, Милунка}}
[[Категорија:Родени во 1888 година]]
[[Категорија:Починати во 1973 година]]
[[Категорија:Пазарци]]
[[Категорија:Жени во војна]]
[[Категорија:Историја на Србија]]
447

уредувања