Драгиша Цветковиќ: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Цветковиќ, Драгиша}}
[[Категорија:Нишлие]]
[[Категорија:Српски политичари]]
[[Категорија:Југословенски политичари]]
451

уредување