Разлика помеѓу преработките на „Гордана Јовиќ-Стојковска“

 
{{DEFAULTSORT:Јовиќ Стојковска, Гордана}}
 
[[Категорија:Родени во 1961 година]]
[[Категорија:Лесковчани]]
[[Категорија:Скопјани]]
[[Категорија:Српски писатели]]
[[Категорија:Македонски писатели]]
441

уредување