Разлика помеѓу преработките на „Голем Австралиски Залив“

нема опис на уредувањето
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Заливи во Индискиот Океан]]
Анонимен корисник