Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

с
Отстрането уредувањето на 118.165.16.141 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91
с (Отстрането уредувањето на 118.165.16.141 (разговор), вратено на последната верзија на Ehrlich91)
{{Инфокутија стадион |
име = Телеком арена - Филип II Македонски |
прекар = KралскаГрадски аренастадион |
слика = [[Податотека:Skopje X130.JPG|240п]] |
локација = [[Градски парк (Скопје)|Градски парк]], [[Скопје]], [[Македонија]]|