Разлика помеѓу преработките на „Национална арена „Тоше Проески““

нема опис на уредувањето
{{Инфокутија стадион |
име = Телеком арена - Филип II Македонски |
прекар = ГрадскиKралска стадионарена |
слика = [[Податотека:Skopje X130.JPG|240п]] |
локација = [[Градски парк (Скопје)|Градски парк]], [[Скопје]], [[Македонија]]|
Анонимен корисник