Разлика помеѓу преработките на „Грацијан“

Одземени 17 бајти ,  пред 3 години
Бришење на "158_Gratianus.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Sealle поради:
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
(Бришење на "158_Gratianus.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Sealle поради:)
{{Инфокутија за личност
| име=Грацијан<br />
| портрет=158 Gratianus.jpg
| опис=Цар на [[Римска империја|Римската империја]]
| наставка=