Разлика помеѓу преработките на „Истрага на местото на злосторството: Мајами“

с
Бот Додава: ar, cs, en, fa, hr, lt, ru, sk Менува: hu, ko, pl, zh
с (ЦСИ Мајами преместена како Истрага на местото на злосторството: Мајами: Полниот наслов на серијата е овој.)
с (Бот Додава: ar, cs, en, fa, hr, lt, ru, sk Менува: hu, ko, pl, zh)
[[Категорија:Американски телевизиски серии]]
 
[[ar:سي إس آي: ميامي]]
[[bg:От местопрестъплението: Маями]]
[[cs:Kriminálka Miami]]
[[de:CSI: Miami]]
[[eten:CSI: Miami]]
[[es:CSI: Miami]]
[[nlet:CSI: Miami]]
[[fa:سی‌اس‌آی: میامی]]
[[fi:CSI: Miami]]
[[fr:Les Experts : Miami]]
[[kohr:CSI마이애미CSI: Miami]]
[[hu:CSI: Miami helyszínelők]]
[[it:CSI: Miami]]
[[hu:Miami helyszínelők]]
[[nl:CSI: Miami]]
[[ja:CSI:マイアミ]]
[[ko:CSI: 마이애미]]
[[lt:CSI: Majamis]]
[[nl:CSI: Miami]]
[[no:CSI: Miami]]
[[pl:CSI: Kryminalne zagadki Miami]]
[[pt:CSI: Miami]]
[[ru:C.S.I.: Место преступления Майами (телесериал)]]
[[fi:CSI: Miami]]
[[sk:C.S.I.: Kriminálka Miami]]
[[sv:CSI: Miami]]
[[tr:CSI: Miami]]
[[zh:CSI犯罪現場: 邁阿密]]
46.384

уредувања