Разлика помеѓу преработките на „Радиојаглеродно датирање“

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q173412
с (Removing Link GA template (handled by wikidata))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q173412)
 
[[Категорија:Радиоактивност]]
[[Категорија:Јаглерод]]
 
[[ml:കാര്‍ബണ്‍ പഴക്കനിര്‍ണ്ണയം]]
126.044

уредувања