Разлика помеѓу преработките на „Анимација“

Одземени 36 бајти ,  пред 3 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q11425
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q11425)
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Уметност]]
 
[[ml:അനിമേഷന്‍]]
125.776

уредувања