Марулево (Горноџумајско): Разлика помеѓу преработките

с
отстранета Категорија:Села во Македонија користејќи го HotCat
сНема опис на уредувањето
с (отстранета Категорија:Села во Македонија користејќи го HotCat)
[[Категорија:Населени места во Општина Благоевград]]
[[Категорија:Села во Општина Благоевград]]
[[Категорија:Села во Македонија]]
[[Категорија:Села во Пиринска Македонија]]