Разлика помеѓу преработките на „Градски стадион Кратово“

илустрирање
(илустрирање)
{{Infobox_Stadium |
име = Градски стадион Кратово|
слика = [[Податотека:Kratovo Gradski stadion 1.jpg|250px|Градски стадион Кратово]] |
локација = [[Кратово]], [[Република Македонија|Македонија]]|
отворен = |
33

уредувања