Драго Маневски: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
== Наводи ==
{{reflist}}
 
{{Македонски бранители}}
 
[[Категорија:Македонски бранители]]