Разлика помеѓу преработките на „Теодора (царица)“

Додадени 7.629 бајти ,  пред 4 години
Создадена страница со: {{Infobox royalty |name = Теодора |title = Императорка на Византија|Византиската им...
(Создадена страница со: {{Infobox royalty |name = Теодора |title = Императорка на Византија|Византиската им...)
(нема разлика)
496

уредувања