Разлика помеѓу преработките на „Димитар Димитров“

с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
[[Категорија:Министри за култура на Република Македонија]]
[[Категорија:Амбасадори на Македонија во Русија]]
[[Категорија:Деца-бегалци]]