Разлика помеѓу преработките на „Марио Ланца“

Додадени 6 бајти ,  пред 3 години
с
с (додадена Категорија:Починати во Рим користејќи го HotCat)
== Надворешни врски ==
{{ризница|Mario Lamza}}
* [http://www.lanzalegend.com/ Ланца легенда] - Официјалнаофицијална страница за Марио Ланца {{en}}
* {{imdb name|id=0487292|name=Марио Ланца}}
* [http://www.mario-lanza-institute.org/ МариоИнститут Ланцин„Марио институтЛанца“] {{en}}
* [http://www.bmls.co.uk/ Друштво на Марио Ланца на Британија] {{en}}