Разлика помеѓу преработките на „Меркосур“

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: simple:Mercosur
с (Бот: Интервики за избрани статии за pt:Mercosul)
с (Бот Додава: simple:Mercosur)
 
[[Категорија:Трговски блокови]]
 
{{Link FA|pt}}
 
[[an:Mercosur]]
[[pl:Mercosur]]
[[pms:Mercosur]]
[[pt:Mercosul]] {{Link FA|pt}}
[[ro:Mercosur]]
[[ru:Меркосур]]
[[simple:Mercosur]]
[[sk:Mercosur]]
[[sv:Mercosur]]
24.401

уредување