Музеј за филистејската култура: Разлика помеѓу преработките

Создадена страница со: {{Coord|31|47|57.22|N|34|38|31.39|E|region:IL_type:mountain|display=title}} {{Музеј |name = Музејот на Филистеецот...
(Создадена страница со: {{Coord|31|47|57.22|N|34|38|31.39|E|region:IL_type:mountain|display=title}} {{Музеј |name = Музејот на Филистеецот...)
(нема разлика)
245

уредувања