Разлика помеѓу преработките на „Северна Ирска“

нема опис на уредувањето
(Замена на Image:Ulster_banner.svg со Image:Flag_of_Northern_Ireland.svg (од страна на CommonsDelinker поради: Duplicate: Exact or scaled-down duplicate: [[:commo)
 
 
[[Податотека:Flag of Northern Ireland.svg|thumb|left|Знамето на С.Ирска (1924-1972)|150 px]]
 
Анонимен корисник