Разлика помеѓу преработките на „26 јануари (настани)“

с
викилинк форматирање: [a|a] → [a]
с
с (викилинк форматирање: [a|a] → [a])
 
|-
|valign="top" align="right"|[[1994]] 
|Во [[Рим]], [[Република Македонија]] е примена за полноправен член на [[Меѓународен фонд за земјоделски развој|Меѓународен фонд за земјоделски развој]] (ИФАД).
|-
|valign="top" align="right"|[[1996]] 
100

уредувања