Разлика помеѓу преработките на „23 јули“

Одземени 23 бајти ,  пред 5 години
с
викилинк форматирање: [a|ab] → [a]b
с (викилинк форматирање: [a|ab] → [a]b)
(205-и во [[престапна година]]).
 
Во [[астрологија|астрологијата]]та - првиот цел ден на хороскопскиот знак [[лав (хороскопски знак)|лав]].
 
Остануваат 161 денови до крајот на годината.
100

уредувања