Ристе Стефанов: Разлика помеѓу преработките

Додадени 1.100 бајти ,  пред 13 години
Нова страница: '''Ристе Стефанов''' (роден во {{роден во|Кавадарци|Република Македонија}}) е [[Република Македони...
(Нова страница: '''Ристе Стефанов''' (роден во {{роден во|Кавадарци|Република Македонија}}) е [[Република Македони...)
(нема разлика)
691

уредување