Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
{{Ерменија}}
 
[[bg:Сюник]]
[[az:Zəngəzur]]
[[ca:Siunia]]
Анонимен корисник