Разлика помеѓу преработките на „КК АВ Охрид“

Додадени 87 бајти ,  пред 5 години
с
(Создадена страница со: {{Инфокутија кошаркарски клуб | боја1 = | боја2 = | име = КК АВ Охрид | л...)
 
 
{{Шаблон:Кошаркарска прва лига 2016/2017}}
[[Категорија:Прва македонска кошаркарска лига]]
[[Категорија:Македонски кошаркарски клубови|А]]
[[Категорија:Кошаркарски клубови од Охрид]]