Силвија Стојановска: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
 
== Филмографија ==
* [[Ослободувањето на Скопје (филм)|Ослободувањето на Скопје]] , 2014
* [[Превртено (филм)|Превртено]], 2007
* [[Како убив светец]], 2004
* [[Одмазда (филм)|Одмазда]], 2001