Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Нема измена во големината ,  пред 4 години
с
Bjankuloski06 ја премести страницата CERN на ЦЕРН презапишувајќи врз пренасочување
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
с (Bjankuloski06 ја премести страницата CERN на ЦЕРН презапишувајќи врз пренасочување)