Разлика помеѓу преработките на „Ресул Шабани“

Додадени 98 бајти ,  пред 4 години
с
(дополнување, ситна поправка, промени во стилот)
[[Категорија:Калишта]]
[[Категорија:Добитници на наградата „11 Октомври“]]
[[Категорија:Добитници на наградата „Мајка Тереза“]]