Разлика помеѓу преработките на „Тромбоза“

Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
с
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
==Надворешни врски==
[http://zazdravje.com.mk/%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%B1%D0%BE%D0%B7%D0%B0-%E2%80%93-%D0%BA%D1%80%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%B7%D0%B0%D1%81%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%BA-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%BE-%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%BE Портал од областа на медицината]
 
{{никулец}}
 
{{Васкуларни болести}}
{{Нормативна контрола}}