Разлика помеѓу преработките на „ФК Шкендија Тетово“

нема опис на уредувањето
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија фудбалски клуб|
име = ФК ШкендијаИскра Тетово<br />KF Shkëndija Tetovë|
лого = [[Податотека:FK Shkendija 79.gif|100px]]|
целосно име = Фудбалски клуб Шкендија Тетово |
Анонимен корисник