Ичиџи Отани: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1.371 бајт ,  пред 6 години
Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 |playername={{flagicon|Јапонија}} {{PAGENAME}} |image= |dateofbirth={{birth date|1912|8|31|df=yes}} |cityofbirth=...
(Создадена страница со: {{Infobox football biography 3 |playername={{flagicon|Јапонија}} {{PAGENAME}} |image= |dateofbirth={{birth date|1912|8|31|df=yes}} |cityofbirth=...)
(нема разлика)
309

уредувања